Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Kierownik Salonu - Sprzedawca

WITTCHEN Spółka Akcyjna
Szczecin, Centrum Handlowe Ster Szczecin
praca stacjonarna
4853 dni temu

„Vip Style" S.A. należąca do grona liderów na rynku produktów galanterii skórzanej

poszukuje do sieci Salonów VIP COLLECTION w regionie północnej Polski kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Centrum Handlowe Ster Szczecin

Zadania:
  • sprzedaż i obsługa klienta,
  • sporządzanie raportów sprzedaży,
  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • orientacja na klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • zaangażowanie w pracy,
  • kreatywność,
  • dynamika w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z wynikami sprzedaży,
  • możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość poznania ciekawej branży z sektora galanterii skórzanej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)