Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Salonu - Sprzedawca

WITTCHEN Spółka Akcyjna
wielkopolskie, Centrum Handlowe w Pile – Galeria Kasztanowa
praca stacjonarna
4853 dni temu

WITTCHEN S.A. należąca do grona liderów na rynku produktów galanterii skórzanej

poszukuje do sieci Salonów WITTCHEN S.A. w regionie zachodnim Polski kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Centrum Handlowe w Pile – Galeria Kasztanowa

Zadania:
  • sprzedaż i obsługa klienta,
  • sporządzanie raportów sprzedaży,
  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą,
  • szkolenie podległego personelu.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • orientacja na klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • zaangażowanie w pracy,
  • kreatywność,
  • dynamika w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z wynikami sprzedaży,
  • możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość poznania ciekawej branży z sektora galanterii skórzanej.