Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik salonu Orange

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
pomorskie, Słupsk, Wejherowo
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 45229, z dnia 2008-06-10

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe Orange.pl

Miejsce pracy: pomorskie, Słupsk, Wejherowo

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Salonu Fransichingowego Orange będzie odpowiedzialna za:
  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym,
  • realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbanie o wizerunek marki Orange oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży
  • raportowanie efektów pracy
  • rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy oraz należytą organizacje pracy punktu sprzedaży
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe (min.licencjat)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników -1 rok
  • doświadczenie w kierowaniu placówką handlową - 1 rok
  • znajomość standardów obsługi klienta,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • dyspozycyjność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadcznie w pracy w firmach zarządzającyh siecią punktów sprzedaży i znajomość branży telekomunikacyjnej.
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju
  • stabilne warunki zatrudnienia