Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Elbląg
Kierownik salonu Orange

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
Elbląg, Malbork, Elblag
praca stacjonarna
4880 dni temu

Jesteśmy firmą wapółpracującą z PTK Centertel, zajmującą się sprzedażą telefonów komórkowych, usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu poprzez sieć salonów franchisingowych, salonów partnerskich oraz sieć Konsultantów Klientów Biznesowych. Jesteśmy jednym z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Miejsce pracy: Malbork, Elblag

Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
  • realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbanie o wizerunek marki Orange oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży
  • raportowanie efektów pracy
  • rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy oraz należytą organizacje
  • pracy punktu sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie(matura)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników -1 rok
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • dyspozycyjność
  • znajomość pakietu office (word, excel)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży Telekomunikacyjnej
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans
  • możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • służbowy telefon komórkowy oraz komputer
  • umowa o pracę
Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."