Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Kierownik Salonu Firmowego Idea

Salon Firmowy Idea
Rybnik
praca stacjonarna
7100 dni temu

Ogłoszenie numer: 11756, z dnia 2005-05-10

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kierownik Salonu Firmowego Idea w Rybniku.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie salonem sprzedaży, optymalizację kosztów działania salonu, zapewnienie standardów obsługi klienta

Wymagania

· wykształcenie wyższe· minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników· minimum dwa lata doświadczenia w kierowaniu placówką handlową (preferowane w firmach zarządzających siecią punktów sprzedaży i/ lub obsługi klienta)· doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta· dobra znajomość standardów obsługi klienta· dobra znajomość MS Office· dobra znajomość języka angielskiego oraz branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Wybranym kandydatom zapewniamy dobre warunki pracy w stabilnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,wynagrodzenie 5000 brutto.