Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Kierownik Robót

BBR Polska Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
5241 dni temu

Ogłoszenie numer: 91889, z dnia 2010-03-11

Specjalistyczna firma inżynierska działająca w branży budownictwa mostowego, realizująca obiekty na terenie całego kraju. Poszukujemy:

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: IM.02/10

Opis stanowiska

Prowadzenie robót specjalistycznych polegających na sprężaniu obiektów inżynierskich, inżynierskich technologiach budowy, montażu łożysk i urządzeń dylatacyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie - inżynier budownictwa,
  • uprawnienia do prowadzenia robót budowlanych w specjalności mostowej,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

BBR Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z kapitałem norweskim.