Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik robót

AUDIT Doradztwo Personalne
Warszawa
praca stacjonarna
2387 dni temu

Dla naszego klienta, firmy mającej swoje oddziały w całej Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych,
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót,
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie,
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe,
  • Dostęp do pakietu benefitów,
  • Przyjazną atmosferę.