Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik robót

Teresa Świerzbińska TESTA
mazowieckie
praca stacjonarna
3045 dni temu

Urządzanie i pielęgnacja zieleni miejskiej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych,
  • monitoring biuletynu zamówień publicznych i przygotowywanie ofert przetargowych,
  • kontrola zamówień i dostaw materiałów (materiał roślinny, substraty ogrodnicze, materiały budowlane, akcesoria pomocnicze, narzędzia i sprzęt, itp.),
  • sporządzanie inwentaryzacji dendrologicznych oraz pomoc w ekspertyzach,
  • organizacja pracy w terenie oraz kontrola i nadzór nad pracownikami w trakcie robót
  • (prace pielęgnacyjne i porządkowe, wykonywanie nasadzeń roślinnych, pielęgnacja i wycinka drzew, montaż i konserwacja elementów małej architektury, budowa nawierzchni, odśnieżanie, itp.),
  • kompleksowa opieka nad obiektami zieleni publicznej (parki, skwery, tereny zieleni przyulicznej, place zabaw) oparta na współpracy z inspektorami instytucji właściwych dla danego obszaru.

Wymagania:
  • ukończone co najmniej studia inżynierskie na kierunku architektura krajobrazu/ogrodnictwo (preferowana specjalizacja – urządzanie i pielęgnacja zieleni),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programu AutoCad i pakietu Microsoft Office,
  • podstawowa znajomość norm obowiązujących w branży (dotyczących jakości i parametrów materiału roślinnego, technologii wykonywania nasadzeń, zasad pielęgnacji drzewostanu, montażu DFA i elementów zabawowych, itp.).

Nie wymagamy konkretnego doświadczenia, jednak poszukujemy osoby zainteresowanej pracą o podanym charakterze, zdeterminowanej do podnoszenia swoich kwalifikacji z zakresu urządzania i pielęgnacji terenów zieleni oraz chętnej do poszerzania wiedzy na temat najnowszych technologii stosowanych w branży.

Od przyszłego pracownika oczekujemy:
  • dobrej organizacji pracy, dokładności, sumienności, systematyczności, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, stanowczości i spostrzegawczości.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.