Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
KIEROWNIK ROBÓT w zakresie TECHNOLOGIA PRZESYŁOWA I CIEPŁOWNICTWO

Polimex Mostostal S.A. Zakład Eceremont
Zielona Góra
praca stacjonarna
4840 dni temu

Ogłoszenie numer: 145939, z dnia 2011-04-20

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • nadzór i kierowanie pracownikami własnymi firmy , sprzętem oraz pracami firm podwykonawczych;
  • nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • nadzór i koordynacja budżetu;
  • współpraca z kontrahentami;

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia budowlane;
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem;
  • znajomość obsługi Autocad i pakiet Office;
  • uczciwość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, lojalność,
  • komunikatywność;
  • prawo jazdy kat.B;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę przy realizacji projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne zarobki