Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kierownik robót teletechnicznych (Świdwin)

NES Global Talent
zachodniopomorskie, Nowy Dwór Mazowiecki
12 000 - 16 000 zł brutto/mies.
praca stacjonarna
28 dni temu
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Nr ref.: BH-273117
Kierownik robót teletechnicznych
Twój zakres obowiązków
  • Kierowanie robotami budowlanymi,
  • Praca w województwie zachodniopomorskim - mobilność 100 km od Szczecina,
  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP i ppoż,
  • Nadzór nad podwykonawcami oraz pracownikami budowy,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót,
  • Współpraca z kierownikami robót oraz podwykonawcami.
Nasze wymagania

Twoje cechy, dzięki którym będzie nam się dobrze pracowało
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w grupie,
  • Zaangażowanie w pracy,
  • Rzetelność i odpowiedzialność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Konsekwentna realizacja celów, które stawiasz przed sobą,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Otwartość na nowe projekty i chęć rozwoju.

To oferujemy
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów/

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja