Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kierownik Robót Sanitarnych

PPUH RAPID SP. Z O.O.
lubelskie
praca stacjonarna
5599 dni temu

Ogłoszenie numer: 62882, z dnia 2009-04-17

Firma z 20-letnim stażem na rynku w branży ciepłowniczej i sanitarnej zatrudni:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Prowadzenie budów na terenie całego kraju.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność,odpowiedzialność,dobra organizacja pracy
  • Oferujemy

  • Umowa na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe szkolenia
  • Regularność i terminowość wypłat
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.