Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych

Zakład Instalacji Sanitarnych SANITEX
mazowieckie
praca stacjonarna
5513 dni temu

Ogłoszenie numer: 67384, z dnia 2009-06-12

ZIS SANITEX istnieje na rynku od 1982 roku. Przez 27 lat wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku robót instalacyjnych. Jesteśmy wyspecjalizowani w projektach na obiektach przemysłowych (fabryki, centra handlowe). Stawiamy na jakość i profesjonalizm dlatego też pracujemy na najnowszym sprzęcie i prowadzimy udoskonalające szkolenia dla naszych pracowników. Więcej informacji o Nas na www.zis-sanitex.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert pod budowę,
  • kosztorysowanie
  • organizację pracy na budowie
  • sprawne zarządzanie pracownikami
  • nadzór nad prowadzonymi robotami,
  • rozliczanie budowy
  • tworzenie cotygodniowych raportów dla Zarządu.
  • prowadzimy prace w Woj, Mazowieckim / Łódzkim.
  • Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie.
  • znajomości branży
  • Doświadczenie zawodowe
  • Pełne uprawnienia
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość obsługi komputera
  • Praktyczna znajomość obsługi programu NORMA oraz AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • pracę w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • dostęp do szkoleń zawodowych
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy