Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

PPIWRE "JAN" SĘDEK, SP.J.
mazowieckie
praca stacjonarna
5705 dni temu

Ogłoszenie numer: 54602, z dnia 2008-12-31

Firma JAN powstała w 1991. Swoją siedzibę ma w Kielcach, wykonuje roboty elektroeneregtyczne na terenie całego kraju, głównie jednak na terenie województwa mazowieckiego.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracami (zgodnie z harmonogramem) oraz zarządzanie pracownikami.
  • Kontakt z inwestorem.
  • Rozliczanie robót.

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalnosci instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Samochód służbowy, telefon kom., laptop, wyżywienie, zakwaterowanie.