Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
lubelskie, Warszawa
praca stacjonarna
6340 dni temu

Ogłoszenie numer: 27791, z dnia 2007-03-09

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy wykonującej usługi elektro-energetyczne.

Miejsce pracy: lubelskie, Warszawa

Nr Ref.: KIER./ROB.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży usług elektro-energetycznych, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko KIEROWNIKA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH. Jest to praca na budowach centralnej i wschodniej Polski. Praca ta polega na wykonywaniu obowiązków typowych dla w/w stanowiska.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; - konieczne doświadczenie na takim stanowisku; - konieczne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych; - konieczne uprawnienia SEP do 15 kV; - znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office i programu Auto-CAD; - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje solidne wynagrodzenie i samochód do dyspozycji.