Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik robót elektrycznych

Elpol Firma Robót Elektrycznych
pomorskie
praca stacjonarna
6398 dni temu

Ogłoszenie numer: 25932, z dnia 2007-01-08

Firma robót elektrycznych

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Kierowanie robotami elektrycznymi wraz z opracowaniem odpowiednich dokumentacji.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność kierowania zasobami ludzkimi, - uprawnienia budowlane bez ograniczeń, - znajomość branży elektroenergetycznej, - prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność, - komunikatywność.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - stałe zatrudnienie, - możliwość poszerzania swoich kwalifikacji, - samochód służbowy, - prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.