Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik robót elektrycznych

Mawilux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4796 dni temu
top1.jpg

Mawilux Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • pełnienie obowiązków kierownika robót elektrycznych,
  • prowadzenie robót elektrycznych na terenie Polski,
  • zarządzanie zespołem ludzi i firm podwykonawczych,
  • sporządzanie harmonogramów i rozliczeń budów,
  • współpracę z innymi działami i instytucjami.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższe elektryczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość kosztorysowania i metodyk zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
gr.jpg