Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Przemyśl
Kierownik Robót Drogowych

Magdalena Pawłaszek Fair Recruitment
Przemyśl
praca stacjonarna
4958 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze oraz kompleksowe usługi rekrutacyjne dla przemysłu.

Przemyśl
Numer referencyjny: KRD/2302
Opis stanowiska:

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma realizująca projekty infrastrukturalne oraz inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, projekty związane z ochroną środowiska, budową sieci wodnych i kanalizacyjnych.

Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres obowiązków:

Nadzorowanie prac budowlanych dotyczących połączenia obwodnicy Przemyśla z drogą krajową.

Wymagania:
  • Wyksztakłcenie wyższe w zakresie budownictwa lądowego, o specjalności drogowo-mostowej
  • Min. 4-5 lat dośiwadczenia jako Kierownik Robót Drogowych lub Kierownik Budowy (na mniejszym kontrakcie)
  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej
  • Szybka możliwośc rozpoczęcia pracy (w ciągu 1 miesiąca)
  • Preferowane osoby z terenu woj. podkarpackiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnej pracy, oraz kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

Oferujemy:
  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki płacowe (do 12 000 PLN brutto)

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.