Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
kierownik robót/budowy

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5839 dni temu

Ogłoszenie numer: 48245, z dnia 2008-08-19

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych branży rusztowaniowej w Polsce od 1996 roku. Oferujemy swoim klientom pełną obsługe w zakresie rusztowań typu Bosta, Modex, izolacji termicznych w przemyśle, antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

nadzór nad realizacją prac izolacji termicznych w przemyśle energetycznym i chemicznymi oraz robót rusztowaniowych.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe budowlane - uprawnienia budowlane - pożądana znajmość przemysłu energetycznego - cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywania dobrych relacji z klientem, - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

stałą pracę w dużej stabilnej firmie. Możliwość rozwoju i awansu. Samochód, telefon, laptop. Wynagrodzenie do uzgodnienia.