Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Restauracji Pizza Hut

AmRest Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3059 dni temu

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 800 restauracjami i kawiarniami, zatrudniając blisko 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!" dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: GM/PH/Wrocław/praca/06
Zadania:
  • Samodzielne zarządzanie restauracją
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Budowanie zespołu pracowników
  • Zapewnianie miłej atmosfery pracy
  • Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu restauracją/kawiarnią lub punktem bezpośredniej obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia w Wałbrzychu
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań
  • Zdolności analityczne
  • Elastyczność, pomysłowość
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach
Oferujemy:
  • Praca w nowo otwieranej restauracji KFC w Jagłowicach (woj. lubuskie, okolice Żar)
  • Unikalna kultura "Bring Fun to Life ", bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse z wewnątrz- 80% stanowisk jest obsadzanych przez osoby z firmy w drodze wewnętrznego awansu.
  • Troska i docenianie pracowników
  • Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny, zawierający szereg benefitów do wyboru (np. opieka medyczna, karta sportowa itd.)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest AmRest Sp. Z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.”