Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Rejonu Sprzedaży

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k.
mazowieckie
praca stacjonarna
4924 dni temu

Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. W Polsce posiadamy obecnie ponad 400 sklepów na terenie całego kraju. Dalszy rozwój sieci w Polsce oraz rosnące zapotrzebowanie na kadrę kierowniczą otwierają Państwu drogę do kariery.

Dlatego też poszukujemy kandydatek/kandydatów – absolwentów szkół wyższych na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie rejonu sprzedaży składającego się z 3 - 5 sklepów
  • zarządzanie personelem (zatrudnianie, szkolenie, motywowanie pracowników)
  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów (odpowiedzialność za osiągane wyniki oraz wizerunek sklepów)

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności pozwalającej na odbycie kilkumiesięcznego szkolenia w kraju i zagranicą
  • znajomości języka niemieckiego
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • samochód służbowy

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Lidl Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.