Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Kierownik Regionu

Apteka Medyczna Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4937 dni temu

Ogłoszenie numer: 134994, z dnia 2011-02-08

APTEKA MEDYCZNA – jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się niezależną spółką, prowadzącą program handlowy dla aptek. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju. Nasz zespół tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, którzy każdego dnia dążą do realizacji celów. Jeśli jesteś osobą nastawioną na realizację celów zawodowych oraz rozszerzania swojej wiedzy to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: 02/KR/01-11

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz wdrażanie standardów pracy dla podległego zespołu;
  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi usprawniających pracę podległych Aptek;
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji;
  • Dbałość o wizerunek firmy w podległym regionie;

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem na podobnym stanowisku (dział operacyjny);
  • Doświadczenie w branży FMCG lub branży farmaceutycznej;
  • Umiejętność strategicznego myślenia;
  • Wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Kreatywność;
  • Komunikatywność;
  • Prawo Jazdy kategorii B;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;

Mile widziane:

  • Osoby z doświadczeniem w zarządzaniu podległym  terenem sieci zewnętrznej

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system szkoleń;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon);
  • Udział w ciekawych projektach ;
  • Możliwość współtworzenia strategii sprzedaży w swoim regionie;
  • Pracę w zespole nastawionym na sukces;