Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kierownik Regionu Sprzedaży

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 137865, z dnia 2011-03-17

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Skuteczna realizacja założonych planów sprzedaży
  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • Szkolenia i praca z zespołem handlowym w dedykowanym regionie sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • Umiejętność budowania i egzekwowania strategii sprzedaży w podległym regionie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania,
  • Silna orientacja na wynik,
  • Prowadzenie procesów rekrutacji zespołu, wdrażanie nowych pracowników,
  • Organizacja pracy oraz ocena, szkolenia i motywowanie podwładnych,

Oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)