Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KIEROWNIK REGIONALNY

Aspen sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6003 dni temu

Ogłoszenie numer: 43937, z dnia 2008-05-12

Aspen Sp. z o.o.- część międzynarodowego koncernu Zehnacker działającego w branży profesjonalnego utrzymania czystości oraz żywienia zbiorowego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- organizacja i nadzór usług utrzymania czystości w zespole obiektów zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego, - zarządzanie i koordynacja pracą obiektów pod względem ustalonych standardów, - poszukiwanie nowych rozwiązań w celu podniesienia jakości usług świadczonym kontrahentom.

Wymagania

-wykształcenie średnie, lub wyższe, -mile widziane doświadczenie w branży utrzymania czystości, - umiejętność pracy pod presją czasu, - samodzielność i operatywność, - umiejętności liderskie i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego - udział w szkoleniach zawodowych