Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kierownik Regionalny Sprzedaży Opakowań Jednorazowych

Sedlak & Sedlak
lubelskie, Polska północna
praca stacjonarna
5309 dni temu

Ogłoszenie numer: 92336, z dnia 2010-03-15

Naszym Klientem jest firma dystrybucyjna, część międzynarodowej grupy, działająca na terenie całej Polski. Jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych środków utrzymania higieny i czystości w kraju. Zatrudnia ponad 100 osób i osiąga obroty roczne przekraczające 100 mln PLN. W związku z planami rozszerzenia asortymentu o opakowania jednorazowe poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Polska północna

Nr Ref.: 11/10

Opis stanowiska

- budowanie od podstaw sieci sprzedaży firmy w branży opakowań - organizacja oraz zarządzanie całością sprzedaży w regionie (połowa Polski) - pozyskiwanie nowych klientów - realizowanie zawartych umów - sporządzanie raportów i analiz

Wymagania

- minimum 3 lata praktyki w sprzedaży opakowań - przynajmniej 5 lat doświadczenia w dziale sprzedaży - znajomość technik sprzedaży - wykształcenie wyższe - wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne - mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - samodzielność i odpowiedzialność - umiejętność analitycznego myślenia - zorientowanie na realizację wyznaczonych celów - umiejętność współpracy w zespole - bardzo dobra organizacja pracy własnej - umiejętność pracy pod presją czasu - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zawarcie umowy na czas określony (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia