Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Recepcji

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    7 godz.
    Zakres obowiązków: Koordynacja pracy recepcji w całej Polsce. Odpowiedzialność za jakość, terminowość prac. Szkolenia pracowników recepcji w zakresie pełnionych zadań. Dbanie o szerzenie kultury firmy, utrzymywanie usług na najwyższym poziomie. Rekrutacja pracowników, zatrudnianie,...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Wrocławskie Centrum Kształcenia Olimpijskiego
Wrocław
praca stacjonarna
1146 dni temu

Ogłoszenie numer: 4666248, z dnia 2021-05-27

Wrocławskie Centrum Kształcenia Olimpijskiego Sp z o.o.

Hotel sportowo-budowlany

zatrudni Kierownika Recepcji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 515501021

Catering, restauracja.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie skutecznej polityki sprzedażowej i marketingowej
  • współpraca z zarządem
  • dbanie i podnoszenie standardu hotelu i restauracji
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania

  • pozytywne nastawienie
  • znajomość rynku budowlano-turystycznego
  • wykształcenie wyższe - specjalizacja hotelarsko-turystyczna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • przyjmowanie rezerwacji meldowanie gości
  • pobieranie płatności za pobyt
  • wystawianie faktur zarządzanie pracownikami
  • aktywna sprzedaż

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)