Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Villa Hoff
Trzęsacz
praca stacjonarna
6758 dni temu

Ogłoszenie numer: 18004, z dnia 2006-02-13

Villa Hoff

Villa Hoff to ekskluzywny obiekt hotelowy położyny nad morzem. Posiadamy wykwintną kuchnię oraz doskonałe warunki do komfortowego wypoczynku.

Miejsce pracy: Trzęsacz

Opis stanowiska

- zarządzanie pionem hotelowym: pracownicy Recepcji, Pokojowe, Portierzy - organizowanie czasu pracy oraz kontrola pracy podwładnych - obowiązki recepcji (bezpośredni kontakt z klientem, rezerwacje, itd) - koordynowanie polityki kadrowej pionu hotelowego - zdobywanie funduszy Państwowych z UP - inne..

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego – znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem; - wykształcenie wyższe, - doświadczenie zawodowe w branży turystycznej oraz hotelarskiej; - zaangażowanie, pełna dyspozycyjność, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera; - umiejętność pracy w warunkach stresu i presji czasowej; - wysokie zdolności interpersonalne; - organizacja pracy i operatywność; - kreatywność, inicjatywa; - ambicja, ukierunkowanie na osiąganie założonych celów;

Oferujemy

- doskonałe warunki pracy w młodej lecz dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwości rozwoju osobistego (szkolenia) - zakwaterowanie