Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Hotel Królewski
Gdańsk
praca stacjonarna
2748 dni temu

Ogłoszenie numer: 1598643, z dnia 2017-04-10

Hotel Królewski w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • nadzór nad funkcjonowaniem działu Recepcji hotelu
  • dążenie do optymalnego zarządzania podległym personelem
  • zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług
  • obsługa i koordynacja portali rezerwacyjnych
  • kierowanie podległym zespołem
  • raportowanie do Dyrektora Hotelu
  • motywowanie i szkolenie personelu
  • współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w branży hotelarskiej
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na wynik
  • znajomość programu operacyjnego PLAZA

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole na samodzielnym stanowisku