Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Przetwórni - branża mięsna

HRK S.A.
pomorskie, x
praca stacjonarna
4143 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe.

Dla naszego klienta  niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej wysokiej jakości tradycyjne wyroby mięsne z długoletnim stażem na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• planowanie oraz kontrola procesów produkcyjnych
• zarządzanie magazynami wyrobów gotowych
• realizacja planów produkcyjnych
• planowanie i kontrola przebiegu pracy podległych działów
• przygotowywanie bieżących raportów i oceny rezultatów działalności produkcji
• zarządzanie ponad  100 osobowym zespołem
• kontrola jakości
• optymalizacja kosztów

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie
• minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej
• znajomość technologii przetwórstwa mięsa
• umiejętność zarządzania zespołami
• znajomość zagadnień technicznych
• gotowość do relokacji na północ Polski

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie plus premia zależna od wyników
• służbowe mieszkanie
•  pracę w znanej firmie z branży mięsnej słynącej z wysokiej jakości produktów oraz standardów pracy

Osoby potencjalnie zaintersowane oraz spełaniające podane wymagania proszone są o wysyłanie swojego CV na adres:

sab19kp@hrk.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.