Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Projektu

ESTIS Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5385 dni temu

Ogłoszenie numer: 79987, z dnia 2009-11-16

Spółka wdrażająca nowoczesne technologie poszukuje doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja projektów
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Tworzenie narzędzi kontroli pracy
  • Budowanie relacji z partnerami

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wytwórczymi oprogramowania, realizowanymi w technologii J2EE. Zrealizowane co najmniej dwa projekty, potwierdzone referencjami, w których:
    • sprawowana była funkcja Team Leadera lub Kierownika Projektu.
    • zespół projektowy liczył powyżej 7 osób
    • czas trwania projektu przekraczał 6 miesięcy
  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcą oprogramowania tworzonego „pod klucz”
Kompetencje techniczne:
  • Ogólna orientacja w technologiach takich jak:
    • systemy operacyjne z grupy Unix (Linux, BSD, Solaris, HP-UX lub inne)
    • systemy transakcyjnych baz danych (Postgress, Oracle lub inne)
    • technologie sieci rozległych i zapewnianie bezpieczeństwa sieciowego
  • Umiejętność definiowania wymagań, przypadków użycia, podstawowej notacji UML
Kompetencje zarządcze:
  • Umiejętność zapewnienia sprawnej współpracy wielu wykonawców/odbiorców projektu
  • Praktyczna znajomość jednej z metodyk zarządzania projektami (PMBOK, PRINCE2, Method 1-2-3, TenStep lub inne)
  • Praktyczna, dobra znajomość dowolnego narzędzia do harmonogramowania i budżetowania projektu (MS Project, OpenWorkbench, Suretrak lub inne)
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z dostawcami i odbiorcami
  • Umiejętność definiowania zadań, delegowania i kontroli ich realizacji
  • Mile widziane certyfikacje z zakresu zarządzania projektem: PMP, Prince 2 Professional
Inne:
  • Systematyczność
  • Silna osobowość, zdolność do bycia liderem
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów

Oferujemy

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Udział w bardzo ciekawym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie