Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Projektu

Democo Poland Sp. z o. o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
4598 dni temu

Ogłoszenie numer: 183522, z dnia 2012-01-13

DEMOCO POLAND SP. Z O.O. to firma wchodząca w skład międzynarodowej

grupy budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektow

przemysłowych, działająca w Polsce od 17 lat.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: PM/01/12

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało przede

wszystkim:

- koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi,

- realizacja budowy zgodnie z harmonogramem i budżetem,

- współpraca z podwykonawcami, inwestorem.

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,

- doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi (minnimum 3-5 lat)

- prawo jazdy kat. B,

- sumienność, dokładność, systematyczność, zaangaŜowanie,odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:

- stałą pracę (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pomoc doświadczonych kolegów,

- nowoczesne narzędzia pracy.