Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    12 dni
    Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Projektu

Bank Danych o Inżynierach
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
4627 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Nr Ref.: (5092-11)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektronicznej bądź pokrewnej
- doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem projektowym
- biegła znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
- kierowanie projektami wdrażania nowych wyrobów elektronicznych do produkcji
- kierowanie transferami produkcji z innych fabryk
- odpowiedzialność za harmonogram i budżet projektów
- współpraca z zespołami produktowymi
- budowanie dobrych relacji z klientami
Firma oferuje:
- szkolenie specjalistyczne i dostęp do nowoczesnych technologii
- możliwość rozowju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".