Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kierownik projektu

4system Polska Spółka z.o.o
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5100 dni temu

Ogłoszenie numer: 121802, z dnia 2010-11-01

4system Polska sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce zespołów zajmujących się szeroko pojętym e-learningiem. Nasi specjaliści to niekwestionowani liderzy w bardzo ważnych dla e-learningu dziedzinach takich jak: dydaktyka medialna, grafika komputerowa, programowanie komputerowe, wdrażanie kursów na platformy LMS, wdrażanie systemów e-learningowych, tworzenie platform e-learningowych a także specjalistycznych narzędzi umożliwiających przygotowanie dowolnego kursu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz twórczej współpracy z naszymi klientami i partnerami, wypracowaliśmy model całościowego wsparcia przedsięwzięć IT.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku odpowiedzialna będzie za praktyczne aspekty realizacji projektu mającego na celu podniesienie kompetencji osób bezrobotnych bądź zagrożonych zwolnieniem, z wykorzystaniem szkoleń tradycyjnych i edukacji zdalnej.

Wymagania

  • samodzielność, przedsiębiorczość, umiejętność właściwej organizacji własnej pracy;
  • umiejętność planowania i analizy;
  • umiejętność raportowania;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • mobilność (własny samochód, gotowość do podróży służbowych na terenie województwa);
  • dyspozycyjność;
Pożądane:
  • doświadczenie w realizacji projektów unijnych;
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową;
  • wykształcenie wyższe;

Oferujemy

  • pracę przy prestiżowym projekcie;
  • interesujące wyzwania;
  • nienormowany czas pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę;