Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik projektu - Przedstawiciel handlowy

Pofam Poznań
wielkopolskie
praca stacjonarna
4729 dni temu

Ogłoszenie numer: 157521, z dnia 2011-08-05

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Kierownik projektu odpowiedzialny jest za realizację planu marketingowego w zakresie określonego asortymentu. Do jego zadań należy:

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami firmy,
  • Nawiązywanie nowych relacji, współpraca z innymi działami firmy w zakresie promocji i reklamy oraz sprzedaży produktu.
  • Odpowiada za stworzenie rocznego planu marketingowego i realizację założeń sprzedaży zgodnie z ogólną strategią firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na minimum konwersacyjnym poziomie oraz praktycznej umiejętności prowadzenia samochodu.
  • Wykształcenie kierunkowe: biologia, fizjoterapia, rehabilitacja, doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę umożliwiającą rozwój osobisty i doskonalenie umiejętności negocjacyjnych i technik sprzedażowych.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy konieczne na tym stanowisku.
  • Preferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Oferujemy opiekę medyczną nad pracownikiem i członkami jego rodziny w firmowej Poradni Lekarza Rodzinnego.