Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Transmisji Warszawa
Kierownik Projektów / Specjalista – Instalacja Systemów Sieci Mobilnych RAN/MW

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4572 dni temu

Firma dostarczająca rozwiązania outsourcingowe do sektora telekomunikacyjnego i energetycznego,  w związku z dalszym rozwojem na Polskim rynku poszukuje do pracy w swojej Centrali w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KPS/03/12/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Organizacja instalacji  i utrzymania elementów stacji bazowych GSM 2G/3G/4G;
  • Organizacja instalacji i utrzymania elementów radiolinii MW;
  • Organizacja instalacji i konserwacji systemów antenowych RAN/WM;
  • Organizacja prac instalacyjnych, uruchamiania i konfiguracji urządzeń różnych dostawców;
  • Koordynacja prac instalacyjno-modernizacyjnych systemów sieci mobilnych;
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i ilościowych na zadanym poziomie;
  • Kontrola prowadzonych prac, raportowanie i dokonywanie rozliczeń.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość zagadnień z zakresu budowy, działania i struktury sieci telekomunikacyjnej - komórkowej;
  • Znajomość zasad eksploatacji i nadzoru sieci telekomunikacyjnej;
  • Doświadczenie w instalacji, uruchamianiu i konfiguracji urządzeń różnych dostawców;
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;Wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik;
  • Uprawnienia i doświadczenie w pracy na wysokości;Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia SEP;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane certyfikaty w zakresie instalacji, uruchamiania i konfiguracji urządzeń stacji bazowych – Huawei/NSN.

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie budującej pozycję na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Rozwinięty system premiowy;
  • Samochód służbowy, laptop, telefon;
  • W perspektywie możliwość rozwoju i awansu.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656