Najnowsze oferty pracy

  • Szef / Szefowa Działu Naukowo-Technologicznego

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Wdrażanie nowych asortymentów w obszarze produkcyjnym; Transferowanie technologii wewnątrz Grupy, transferowanie technologii z firm zewnętrznych i do firm zewnętrznych; Współpraca z R&D w zakresie wprowadzania zmian i optymalizacji procesów technologicznych; Definiowanie zadań w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Badań i Rozwoju Warszawa
Kierownik Projektów Rozwoju Strategicznego

Oprandi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2988 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Nasz Klient – międzynarodowa firma farmaceutyczna, jeden z największych graczy na światowym i polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za poszukiwanie i wykorzystywanie możliwości rozwoju portfela produktowego firmy poprzez identyfikację, analizę i rekomendację nowych leków (Rx), na terenie Polski. Do jej obowiązków należeć będzie ukierunkowanie działań na wprowadzenie nowych produktów w celu realizacji strategii firmy i jej rozwoju na rynku polskim.

Zakres obowiązków

  • Planowanie strategiczne i operacyjne na poziomie lokalnym: poszukiwanie nowych leków (Rx), analiza potencjału i działań konkurencji, ocena przydatności i rentowności produktu na rynku polskim
  • Koordynacja procesu podejmowania decyzji o włączeniu produktu do portfela: współpraca wewnątrz-korporacyjna, zarządzanie pracami zespołu projektowego, przygotowywanie scenariuszy, opiniowanie i rekomendacja propozycji produktów
  • Koordynacja procesu pozyskiwania nowych produktów przeznaczonych na rynek lokalny: tworzenie koncepcji projektów licencyjnych, kontakty z partnerami polskimi i zagranicznymi, zarządzanie projektami licencyjnymi, poszukiwanie potencjalnych partnerów, negocjowanie warunków współpracy
  • Monitoring i koordynacja procesu wdrożenia nowych produktów (NPL), monitoring przebiegu fazy pre-launchowej
  • Raportowanie postępów w projektach do zespołu zarządzającego w Polsce oraz odpowiednich funkcji na poziomie struktur europejskich

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, wyższe biomedyczne (medycyna, farmacja, biologia, biochemia itp.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem bądź w procesach pokrewnych (zarządzanie produktem, pipeline, supply etc)
  • Umiejętność prognozowania
  • Znajomość procesów rejestracyjnych
  • Umiejętność zarządzania (procesem, zespołem, projektem) i egzekwowania wykonanych zadań
  • Nastawienie na cel, myślenie strategiczne i analityczne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutyczne
  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury na przyszłe procesy rekrutacyjne. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”