Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kierownik Projektów Inwestycyjnych

IPK sp. z o.o.
Łódź, Warszawa i Łódź
praca stacjonarna
4822 dni temu

Międzynarodowa firma telekomunikacyjna, działająca w zakresie budowy, instalacji i utrzymania sieci stacjonarnych, komórkowych i zakładowych do Oddziałów w Warszawie i Łodzi poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: KPI/06/11/praca

Miejsce pracy: Warszawa i Łódź

Opis stanowiska:
  • prowadzenie zleconych zadań inwestycyjnych,
  • współpracę z Klientami,
  • dobór i współpracę z podwykonawcami,
  • budżetowanie sprzedaży i kosztów inwestycyjnych,
  • raportowanie zaawansowania prac.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych z zakresu telekomunikacji lub pokrewnych,
  • znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami,
  • umiejętność kosztorysowania,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • orientacja na wynik,
  • prawo jazdy,
  • posiadanie uprawnień budowlanych oraz znajomość jęz. angielskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • samochód służbowy, komputer, telefon.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656