Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik produkcji

QUASAR ELECTRONICS
Warszawa
praca stacjonarna
5811 dni temu

Ogłoszenie numer: 49474, z dnia 2008-09-16

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie zamówień i ustalanie sposobów (technologii) ich realizacji
  • planowanie i kontrolowanie terminów produkcyjnych
  • tworzenie zamówień i współpraca z dostawcami
  • koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji
  • nadzorowanie przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych
  • optymalizacja produkcji, minimalizacja czasu i kosztów produkcji
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zasad organizacji produkcji urządzeń elektronicznych (montażu i uruchamiania)
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką materiałową w trakcie produkcji
  • umiejętność kierowania podległym zespołem pracowniczym
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • umiejętności podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji
  • operatywność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • uczestnictwo w nowych projektach