Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Racibórz
Kierownik produkcji

Eko-Okna sp z o.o.
Racibórz
praca stacjonarna
5952 dni temu

Ogłoszenie numer: 45730, z dnia 2008-06-23

Firma EKO-OKNA jest czołowy m producentem okien PCV w kraju. Zatrudniamy powyżej 200 osób. W 2008 roku otwarcie nowego zakładu + 50 % możliwości.

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

Kierowanie produkcją okien PCV. Nadążanie za dynamicznym rozwojem sprzedaży.

Wymagania

Doświadczenie w zarządzaniu produkcją podobnej wielkości ( powyżej 200 osób ). Osiągnięcia i wiedza pozwalające wdrożyć nowe systemy zarządzania produkcją oraz motywacji załogi.

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe 6000 zł netto + premia. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Telefon, laptop i inne niezbędne narzędzia, które pomagają w nowoczesnym i sprawnym zarządzaniu produkcją