Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Izabelin
Kierownik Produkcji

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Izabelin, Izabelin K. Warszawy
praca stacjonarna
6602 dni temu

Ogłoszenie numer: 20894, z dnia 2006-06-19

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej wytwarzającej wyroby z tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: Izabelin, Izabelin K. Warszawy

Nr Ref.: KIER./P.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej firmy produkcyjno-handlowej działającej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów/kandydatki na stan. Kierownika ds. Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ponosiła odpowiedzialność za produkcję firmy. Bezpośrednio będzie podlegała Dyrektorowi ds. Produkcji. Siedziba i zakład produkcyjny naszego Klienta mieści się w okol. północno-zachodniej Warszawy.

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami produkcyjnymi; - dobra znajomość j. angielskiego; - wykształcenie wyższe techniczne; - znajomość obsługi komputera; - mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych; - mile widziana znajomość procedur ISO 9001.

Oferujemy

Pracodawca oferuje wysokie wynagrodzenie, ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego.