Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK PRODUKCJI

PPU Pol-Argos Co. LTD Sp. z o.o.
mazowieckie, zakład produkcyjny k/Garwolina
praca stacjonarna
4939 dni temu

Firma Pol-Argos Sp. z o.o. od wielu lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży stalowych systemów ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Produkty firmy są sprzedawane zarówno w kraju jak i zagranicą. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam tworzyć produkty estetyczne, wysokiej jakości i za rozsądna cenę. Dlatego też firma w ostatnich latach osiągnęła znaczący sukces, który pozwala nam określić się dziś jako jedna z największych firm w branży w Polsce. Konsekwencją tego sukcesu jest dalszy rozwój firmy. W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zakład produkcyjny k/Garwolina

Zadania:

Do obowiązków Kierownika Zmiany należy organizacja i koordynacja pracy podległego kilkudziesięcioosobowego zespołu pracowników produkcji, maksymalizacja wydajności pracowników przy zachowaniu wysokiej jakości wyrobu, sprawne czytanie rysunków technicznych produkowanych wyrobów, współpraca z działem technologii, nadzór nad praca maszyn CNC, zarządzanie logistyką materiałową oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy. Kierownik Zmiany raportuje o wynikach zmiany i pełni nadzór nad dokumentacją procesu, dba o stan maszyn oraz o jakość wykonywanej pracy, przestrzeganie wytycznych zawartych w Procedurach i Instrukcjach Jakościowych oraz Instrukcjach Stanowiskowych i Procedurach BHP,

Wymagania:

- wykształcenia minimum średnie preferowane wyższe, - doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, - umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników, - umiejętności analitycznych i organizacyjnych, - umiejętność czytania rysunków technicznych, - zaangażowania i samodzielności, - gotowości pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, - umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie, - niezbędne narzędzia pracy, - pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym, - możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)