Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Produkcji/ Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego

Keystone Consulting Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4796 dni temu

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w szeroko rozumianym doradztwie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za działania produkcyjne zakładu produkcyjnego, w tym linie montażowe, maszyny, przetwarzanie
  • Współodpowiedzialność za inne obszary: kontrola produkcji i zapasów, kontrola jakości, kadry, szkolenia, metody kontroli kosztów, inżynierię produkcji, itd.
  • Ustalanie krótko i długoterminowych harmonogramów produkcji i planów wytwórczości w oparciu o ilości, czas i koszty, plany wprowadzania produktów do obrotu, wydajność sprzętu, zapasy surowców, zasoby ludzkie i niezbędną wielkość produkcji w celu sprostania popytowi oraz zapewnienia maksymalnej wielkości i jakości produkcji
  • Odpowiedzialność za budżet produkcji
  • Dostosowywanie celów produkcyjnych zakładu do ogólnej strategii biznesowej; rozwijanie i wdrażanie strategii korporacji w tym zakresie
  • Opracowywanie usprawnień technologicznych w celu zapewnienie odpowiednich standardów jakości
  • Odpowiedzialność za inżynierię procesów technologicznych
  • Koordynowanie prac konserwacyjnych z koniecznością maksymalizacji wielkości produkcji
  • Kierowanie zespołem bezpośrednio podległych pracowników
  • Zapewnienie przestrzegania procedur operacyjnych
  • Funkcyjne pełnienie roli szefa zakładu
  • Współpraca wewnętrzna z działem technicznym i konstrukcyjnym, zakładem siostrzanym poza Polską, zewnętrzna z podwykonawcami
  • Odpowiedzialność za działania produkcyjne zakładu produkcyjnego, w tym linie montażowe, maszyny,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa i metalurgia, mechaniczno-technologiczny
  • Wieloletnie (min. 5 lat) doświadczenie w kierowaniu produkcją i zarządzaniu przynajmniej 100 osobowym zespołem produkcyjnym
  • Preferowane osoby z branży metalowej, przemysłu ciężkiego, branży odlewniczej, obróbki metalu lub blach (cięcia, gięcia, spawania)
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod produkcji
  • Doświadczenie w podejmowaniu kluczowych dla firmy decyzji, w planowaniu zadań i ustalaniu priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows i MS Office
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kompetencji menedżerskich i wiedzy technicznej w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)