Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Produkcji Jednostka: OEM (Polska)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 90 km od Poznania
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26648, z dnia 2007-02-20

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 90 km od Poznania

Nr Ref.: KPT/0906/06

Opis stanowiska

Zadania: - koordynacja działań produkcyjnych z wymaganiami klientów oraz długofalowymi celami spółki; - zarządzanie podległymi zespołami oraz motywowanie pracowników do rozwoju kompetencji i umiejętności; - zarządzanie procesami produkcyjnymi w ukierunkowaniu na wydajność, efektywność i jakość; - utrzymywanie wydajnego funkcjonowania maszyn i procesów; - zarządzanie zagadnieniami BHP; - zapewnianie przywództwa i instrukcji na rzecz personelu produkcyjnego; - promowanie pracy zespołowej; - monitorowanie i kontrola inicjatyw usprawniających; - promowanie i zachęcanie do stosowania wydajnych technik produkcyjnych; - wprowadzanie w życie inicjatyw zapewniających redukcję kosztów; - zapewnianie reprezentacji fabryki na programowych zebraniach międzyfunkcyjnych; - zapewnienie kluczowych Wskaźników Wydajności KPI.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; - doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku Kierownika Produkcji w międzynarodowej firmie (branża metalowa lub automotive); - bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - umiejętność skutecznego komunikowania się na wszystkich poziomów oraz umiejętność pracy w zespole; - znajomość zagadnień BHP; - podejście do zmian: elastyczność; - bardzo dobre umiejętności organizacyjne; - dobra znajomość zasad efektywnej produkcji; - dobre umiejętności związane z zarządzaniem czasem/umiejętności planowania; - dobre umiejętności związane z analizowaniem i rozwiązywaniem problemów.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji o wysokich standardach funkcjonowania; - możliwość rozwoju i awansu; - program rozwoju wiedzy i umiejętności (szkolenia w Polsce i zagranicą); - atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy (pakiet ubezpieczeniowy, premia motywacyjna) - mieszkanie służbowe.