Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
KIEROWNIK PERFUMERII

Międzynarodowa sieć perfumerii Marionnaud
Legnica
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 84759, z dnia 2009-12-22

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci perfumerii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska

Zapewnienie efektywnego funkcjonowania perfumerii zgodnie ze standardami firmy w zakresie zarządzania personelem, realizacji polityki handlowej i marketingowej

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem w firmie handlowej lub usługowej
  • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na realizacje celów
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Oferujemy możliwość pracy w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny program szkoleń,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.