Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Dyrektor Hotelu Wielkopolskie
Kierownik pensjonatu w Bieszczadach ( z zakwaterowaniem)

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
wielkopolskie, podkarpackie
praca stacjonarna
4627 dni temu

Organizator wypoczynku w rejonie Bieszczad

Miejsce pracy: podkarpackie

Zadania:
  • organizacja imprez turystycznych
  • tworzenie i realizacja ofert
  • marketing i reklama
  • nadzór nad funkcjonowaniem obiektów hotelarsko - gastronomicznych
  • administrowanie bieżącymi sprawami biurowymi
  • współpraca z księgowością i działem kadr
Wymagania:
  • doświadczenie w organizacji imprez turystycznych
  • doświadczenie w branży hotelarsko - gastronomicznej
  • znajomość zagadnień kadrowych i rachunkowych
  • znajomość obsługi programów biurowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • praca w miłej atmosferze
  • możliwość samorealizacji ( możliwość realizacji własnych pomysłów)
  • dobre zaplecze socjalne (zakwaterowanie z wyżywienie)