Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Operacyjny Obiektu

City Park Poznań Sp. z o.o. S.K.A.
wielkopolskie, Country Park zlokalizowanego 25 km od centrum Poznania
praca stacjonarna
3681 dni temu

Ogłoszenie numer: 465921, z dnia 2014-06-18

City Park Sp. Z O.O. S.K.A. w Poznaniu poszukuje do  obiektu Country Park zlokalizowanego 25 km od centrum Poznania osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Country Park zlokalizowanego 25 km od centrum Poznania

Opis stanowiska

  • Określanie i wprowadzanie polityki kadrowej i procedur zarządzania kadrami, z określeniem warunków zatrudnienia, selekcji, szkolenia, nadzoru, wynagradzania, premiowania, dyscyplinowania, zwalniania, przenoszenia pracowników – w zgodzie z przepisami obowiązującymi w polskim prawie..
  • Uzyskiwanie, nadzorowanie i administrowanie w imieniu Spółki licencjami, zezwoleniami i koncesjami dotyczącymi całej powierzchni Obiektu przeznaczonej do użytku publicznego.
  • Utrzymywanie Obiektu w dobrym stanie użytkowym, zgłaszanie potrzeby niezbędnych napraw, wymian i ulepszeń, sprawdzanie zalecanych konserwacji.
  • Negocjowanie i administrowanie umowami dotyczącymi organizacji spotkań, konferencji, szkoleń i bankietów dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych.
  • Określanie długoterminowych celów w zakresie sprzedaży Obiektu, w szczególności planowanie struktury sprzedaży w wyróżnionych, docelowych segmentach rynkowych wg. Strategii Dyrektora Sprzedaży oraz założeń budżetowych
  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy działu gastronomicznego.
  • Rozpatrywanie reklamacji gości Obiektu i udzielanie na nie pisemnej odpowiedzi.
  • Nadzorowanie, dokonywanie lub organizowanie zakupów wszystkich artykułów żywnościowych, napojów, zapasów, a także innych materiałów, które w normalnym trybie działalności są niezbędne i wskazane dla celów utrzymania i bieżącego prowadzenia Obiektu
  • Nadzór nad ewidencją magazynową obejmujący inwentaryzację, miesięczne zużycie oraz bieżące stany magazynowe.
  • Nadzór nad okresową inwentaryzacją środków trwałych.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • rozumienie charakteru pracy w hotelarstwie i gastronomii z ukierunkowaniem na Gości oraz wysoką jakość świadczonych usług
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zmysł estetyczny
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość Microsoft Office, znajomość programów POS oraz hotelowo-księgowych mile widziana

Poznaj

Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park to obiekt położony w bliskiej odległości od ścisłego centrum Poznania. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się Arena, Palmiarnia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Twórcy City Parku to prekursorzy w realizacji idei Smart City. To niezwykłe na skalę europy Miasto w Mieście skupia pięciogwiazdkowy hotel, City Garden SPA by L’Occitane, Whisky Bar 88 – oznaczony mianem najlepszego baru w Polsce w latach 2014, 2015 i 2016, Restauracja CUCINA – wyróżniona w swojej historii trzema czapkami w żółtym przewodniku Gault&Millau, Cukiernia & Lodziarnia CAPPUCCINA, która kusi zapachem pysznej kawy, smakiem lodów rzemieślniczych i autorskich słodkości, UŁAN BROWAR – browar restauracyjny i warzelnia połączone ze sceną, strefa bilard i chillout. Ponadto znajdziecie tu delikatesy ekologiczne Zielona Spiżarnia, Stragany Wyspiańskiego 26, 16 najlepszych restauracji w Poznaniu, klimatyczną kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów i niezwykle kobiecy salon piękności MANI LA, które czekają na rezydentów City Parku – osoby ceniące wyjątkową jakość. Na terenie obiektu znajduje się również centrum wellness ze strefą saun, basenu i kameralną siłownią oraz renomowane centrum medyczne Lux Med.