Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5764 dni temu

Ogłoszenie numer: 54779, z dnia 2009-01-05

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

- Całościowa kontrola i kierowanie procesami transportu, magazynowania i administracji sprzedaży w oddziale. - Przestrzeganie przepisów prawa w podległym obszarze: Prawo Pracy (godziny nadliczbowe, urlopy, BHP, itp), Prawo Budowlane (dozór magazynów, PPOŻ itp), Inspekcja Transportu Drogowego (tacho, czas pracy kierowców itp), dba o przestrzeganie procedury HACCP. - Przyczynia się do wykonania planu sprzedaży poprzez prawidłową i terminową dystrybucję produktów w oddziale, rozliczanie dostaw, zapewnienie niezbędnych środków transportowych do wywozu poszczególnych produktów oraz przywozu materiałów. - Zapewnia terminową i zgodną ze standardami jakości dostawę towaru do klientów poprzez właściwą organizację i koordynację funkcji dostaw i magazynu oraz zapewnienie bezpieczeństwa obrotu towarowego w oddziale. - Zapewnia spójność strategii logistycznych oddziału ze strategią biznesową regionu. - Jest odpowiedzialny za prawidłowe prowadzenie dokumentacji oddziału.

Wymagania

- Minimum 2-letniego doświadczenie zawodowego w dziale logistyki - Znajomości rynku piwa i konkurencji - Umiejętności zarządzania zespołem i współpracy - Wysokich umiejętności interpersonalnych - Podstawowej wiedzy o zarządzaniu przedsiębiorstwem - Wysokich umiejętności analitycznych - Nastawienia na potrzeby klienta - Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Odpowiedzialną i ciekawą pracę - Możliwości rozwoju zawodowego - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia