Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

Auto Partner S.A.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
3724 dni temu

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma zatrudnia blisko 850 pracowników różnego szczebla, w 50 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Nr Ref.: Kierownik Oddziału

Zadania:
  • zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału
  • organizacja i nadzór pracy personelu
  • kreowanie aktywności handlowej
  • zapewnianie najwyższego standardu jakości oraz obsługi klienta
  • dbanie o prawidłowy wizerunek firmy
  • raportowanie wyników pracy oraz realizacja założonych planów
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • umiejętność tworzenia i realizacji planów sprzedażowych oraz budżetów
  • silna motywacja do osiągania celów
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy