Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Oddziału

Independent Group
Warszawa
praca stacjonarna
6139 dni temu

Ogłoszenie numer: 34003, z dnia 2007-09-25

Naszym klientem jest międzynarodowa firma oferujaca usługi dla przemysłu transportowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KO/07

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: bieżące działanie oddziału, kontakty z centralą firmy, zarządzanie pracownikami, nadzór nad realizacją projektów, kontakty z klientami,

Wymagania

wykształcenie wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość jezyka angielskiego, dobra znajomość jęz. francuskiego, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność zarządzania personelem, asertywność,

Oferujemy

pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej sie firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy,