Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik Oddziału

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6213 dni temu

Ogłoszenie numer: 31995, z dnia 2007-07-26

SERWIS PERSONALNY sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się obsługą kadrową-płacową, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Nr ref.: PO/SP/KW

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej do zarządzania oddziałem firmy Serwis Personlany Sp. z o.o.!

Wymagania

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów firmy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej oraz leasingu pracowników. Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej na lokalnym rynku Opieka nad pozyskanymi Klientami Znajomość zagadnień prawa pracy i ustawy o pracy tymczasowej Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe + prowizja Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych Telefon / laptop / samochód służbowy