Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Oddziału

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, Poznań, Szczecin
praca stacjonarna
6517 dni temu

Ogłoszenie numer: 25215, z dnia 2006-12-15

Nasz Klient to duży dystrybutor z branży technicznej.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań, Szczecin

Nr Ref.: KOD/3011/06

Opis stanowiska

- pozyskanie nowych klientów i dbanie o dobre relacje z dotychczasowymi klientami, - sprzedaż produktów i wyrobów firmy, - prowadzenie negocjacji handlowych, - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, - zarządzanie pracą podległego zespołu (Przedstawicieli Handlowych), - motywowanie podległych pracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów branży technicznej do klienta biznesowego, - umiejętność zarządzania podległymi pracownikami, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), - kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - samodzielność i kreatywność w działaniu, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie, - stabilne zatrudnienie, - samodzielność na stanowisku.